Haarmilch mit arganoil na parochne a príčesky z pravých vlasov.

Pôvodná cena: 19.00 
14.50 
Ušetríte: 4.50 € (24%)
vlasovemlieko-0022
+

Vlasové mlieko. Hydratačné mlieko na vlasy parochne alebo príčesku s antistatickým účinkom. Ideálne na zapletanie frizzy vlasov. Aplikácia: Pred použitím dobre premiešajte. Aplikujte na vlhké vlasy a masírujte, na všetkých miestach.

Návod na ošetrovanie: pre dosiahnutie najlepších výsledkov, umyť parochňu alebo príčesok pomocou šampónu a balzamu. Odstráňte prebytočnú vlhkosť, naneste kondicionér na vlákno. Odložte parochňu a umožnite zaschnúť cez noc. Keď je kompletne suchá, použite kefu a vytvorte štýl ako obvykle.  Nastriekajte Spray malé množstvo na čistú a suchú parochňu. Použitie stylingový hrebeň, opatrne prečesávať parochňu, a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí, ponechajte tak, ako je upravená. Sušiť pri izbovej teplote na stojane. Nedávajte parochňu na horúci radiator. Kefu použite iba pri úplne suchej parochni a predtým použite kondicioner. Nikdy nepoužívajte sušič vlasov, kulmu alebo iné vyhrievané spotrebiče. Collection Gisela Mayer je výrobok na úpravu a ošetrovanie parochne, príčesku alebo tupé. Výrobca Gisela Mayer Množstvo: 200 ml.

Haar milch. Freuchtigkeitsmilch fur das Haar mit antistatischer and anti frizz Wirkung. Ideal um krauses Haar zu bandigen und glanz zu verleihen. Anwendung:Vor gebrauch gut durchschutteln. Auf das feuchte Haar aufragen und gut einmassieren, vor allem an den krausesten Stellen. Nicht ausspulen. 

 

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok

Kontaktujte nás kvôli cenám