Sophia Lace-Andrea Visconti Star Hair Collection-parochňa aj na poukaz

Pôvodná cena: 225.00 
119.00 
Ušetríte: 106.00 € (47%)
PAROCHNA-sophia lace-01
+

Sophia Lace-Andrea Visconti Star Hair Collection-parochňa aj na poukaz je parochňa z kolekcie STAR HAIR COLLECTION BY INGO MAYER. Parochne Gisela Mayer sú trendové a vhodné pre zákazníčky ktoré majú vlasy, ale aj ženy bez vlasov ktoré majú kožné choroby, alopéciu alebo pre onkologických pacientov. Parochňa je vyrobená z umelého vlasu-modacrylic fiber, Made in Japan.

Dlhá kučeravá parochňa.

Návod na ošetrovanie Vám doručíme v balíku. Môžete si ho prečítať aj na našej stránke.

Návod na umytie: Na jedno umytie mechanicky znečistenej parochne alebo príčesku použite približne 4 cl šampónu na 2,5 až 3 litre vody, ktorá nesmie mať teplotu nad 40 stupňov C. Parochňu alebo príčesok v takomto pripravenom kúpeli preplákame a necháme odležať približne 10 minút. Do druhej vody použijeme balzam a v tomto ho preplákame. Na záver nastriekame kondicioner, poprípade použijeme gel a lak na úpravu a zafixovanie účesu.

Doporučujeme používať len prípravky ktoré sú určené na čistenie a úpravu parochne alebo príčesku zo syntetického vlasu.

Zľavu 32 Eur na túto parochňu: si môžu uplatniť onkologický pacienti po chemoterapii a kožný pacienti s alopéciou areata aj na poukaz od lekára. Zľavu 15 Eur na túto parochňu poskytneme pacientom dlhodobo chorým.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok