Haarmaske mit arganoil na parochne a príčesky

Pôvodná cena: 19.00 
12.50 
Ušetríte: 6.50 € (34%)
vlasova maska0022
+

Maska na vlasy so silikónovým arganovým olejom a parabénom pre predĺžené a pravé vlasy. Zvlhčuje, regeneruje poškodené vlasy a robí ich lesklé. Použitie: Po umytí vlasov rozotrite 1-2 dávky veľkosti vlašských orechov. Nechajte pracovať po dobu 5-10 minút. Pod vodou dôkladne opláchnite.

Návod na ošetrovanie: pre dosiahnutie najlepších výsledkov, umyť parochňu alebo príčesok pomocou šampónu a balzamu. Odstráňte prebytočnú vlhkosť, naneste kondicionér na vlákno. Odložte parochňu a umožnite zaschnúť cez noc. Keď je kompletne suchá, použite kefu a vytvorte štýl ako obvykle.  Nastriekajte Spray malé množstvo na čistú a suchú parochňu. Použitie stylingový hrebeň, opatrne prečesávať parochňu, a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí, ponechajte tak, ako je upravená. Sušiť pri izbovej teplote na stojane. Nedávajte parochňu na horúci radiator. Kefu použite iba pri úplne suchej parochni a predtým použite kondicioner. Nikdy nepoužívajte sušič vlasov, kulmu alebo iné vyhrievané spotrebiče. Collection Gisela Mayer je výrobok na úpravu a ošetrovanie parochne, príčesku alebo tupé. Výrobca Gisela Mayer Množstvo: 200 ml.

 

Haarmaske mit arganoil silikon-und parabenfrei fur extensions und echthaar. Freuchtigkeitsspendend, regeneriert strapaziertes Haar und macht es glanzend. Anwendung: Nach der Haarwasche 1-2 walnussgrose Portionen im Haar verteilen. 5-10 Minuten einwirken lassen. Unter Wasserzugabe aufschaumen und sorgfaltig ausspullen.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok