Zľava 14%

Zimná pletená čelenka ľudový motív 104 Slovensko

Pôvodná cena: 16.00 
13.80 
Ušetríte: 2.20 € (14%)
CEL-001
+

Materiál:

-50% Vlna Merino
-50% Polyacryl Low Pilling
-TEFLON®-FABRIC Protector
-Vnútro: 100% Polyester - ISOWIND® 

Fleur

Priadza Fleur je zložená z 50% vlny Merino (ušľachtilá, veľmi jemná vlna) a 50% Akryl Low Pilling (úprava proti žmolkovaniu). Táto priadza je vyrobená s maximálnym dôrazom na vysokú odolnosť a dlhovekosť v úplete.

 

TEFLON® Fabric Protector Du Pont

TEFLON® Fabric Protector Du Pont aplikovaný na priadzu Fleur prepožičiava výrobkom voduodpudivosť a väčšiu odolnosť voči znečisteniu. Pretože Teflon® obklopuje jednotlivé vlákna, nemá vplyv na priedušnosť úpletu. Je odolný voči praniu a chemickému čisteniu. Je dermatologicky neškodný.

Teflon® je registrovaná ochranná známka firmy Du Pont pre textilné úpravy.


ISOWIND®

ISOWIND® použitý na podšívku vo svetroch alebo na vnútorný lem v čiapkach v kolekcií výrobkov firmy Sportcool s.r.o. je elastická, polyuretánová membrána hrubá iba 12-15 mikrónov nalaminovaná na mikroflis. Tento membránový materiál zabezpečuje optimálnu tepelnú reguláciu a zabraňuje nežiadúcemu podchladeniu. Isowindová membrána je absolútne neprefúknuteľná (nulová priepustnosť vetra), vodunepriepustná (vodný stĺpec nad 3 000 mm) a extrémne priedušná. (priepustnosť vodných pár 4 500 - 6 000 g/m2 za 24 hodín)

ISOWIND® je registrovaná ochranná známka firmy Chr. Eschler AG, Švajčiarsko.

 
   
 
   
 
   

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok

Kontaktujte nás kvôli cenám
Zľava 13%
36.62  32.00