Zľava 43%

Techno Tango Wavy príčesok

Pôvodná cena: 35.00 
19.90 
Ušetríte: 15.10 € (43%)
PRIC-0046
+

Techno Tango Wavy je kvalitný výrobok-príčesok. Jednoducho prichytíte príčesok na vlastný cop, ktorý si vytvoríte s gumičkou. Príčesok potom malým hrebienkom zasuniete do vlastného copu, oviniete hairagami okolo vlastného copu: módny a štýlový príčesok -super doplnok: syntetický vlas - kanekalon. Moderný a sexy príčesok, vhodný na denné nosenie, aj na spoločenské príležitosti. Fotografia je ilustračná, čelenky na hlave nie sú k príčesku.

Gisela Mayer hair to go hairpieces: Techno Tango Wavy akcia - posledné kusy na sklade.

Doporučujeme používať špeciálne prípravky a doplnky na ošetrovanie príčeskov, ktoré si môžete na našej stránke alebo v obchode zakúpiť.

Materiál: Kanekalon-syntetické vlákno

Návod na ošetrovanie Vám doručíme v balíku. Môžete si ho prečítať aj na našej stránke.

Návod na umytie: Na jedno umytie mechanicky znečistenej parochne alebo príčesku použite približne 4 cl šampónu na 2,5 až 3 litre vody, ktorá nesmie mať teplotu nad 40 stupňov C. Parochňu alebo príčesok v takomto pripravenom kúpeli preplákame a necháme odležať približne 10 minút. Do druhej vody použijeme balzam a v tomto ho preplákame. Na záver nastriekame kondicioner, poprípade použijeme gel a lak na úpravu a zafixovanie účesu.

Doporučujeme používať len prípravky ktoré sú určené na čistenie a úpravu parochne alebo príčesku zo syntetického vlasu.

Doplnkový tovar pre Vašu parochňu alebo príčesok

Podobné produkty